Товар з Польщі
-10%

Подушка для підвісного крісла “Лелече гніздо” 80 см BGP-80-SZJ світло-сіра
1 049 ₴
944,10 ₴
- Готово к отправке
- Код: BGP-80-SZJ
+380 (66) 543-24-65
Менеджер ДмитроУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подушка для підвісного крісла “Лелече гніздо” 80 см BGP-80-SZJ світло-сіра — м’яка подушка для підвісного крісла, що підходить для облаштування зони відпочинку вдома, на дачі, у саду, на терасі або балконі.
Переваги:
• підходить для підвісного крісла / гойдалки “Лелече гніздо”
• мʼяка конструкція для комфортного відпочинку
• розмір підходить для підвісного крісла відповідного діаметра
• підходить для саду, тераси, балкона або дачі
• матеріал: бавовна 65% / поліестер 35%
• колір: світло-сірий
Характеристики:
• Модель: BGP-80-SZJ
• Діаметр: 80 см
• Довжина: 50 см
• Ширина: 35 см
• Висота (загальна): 50 см
• Колір: світло-сірий
• Матеріал чохла: бавовна 65% / поліестер 35%
• Конструкція: 4-секційна (сидіння, спинка, 2 бокові елементи)
• Призначення: для підвісного крісла / гойдалки “Лелече гніздо”
• Висота боковинок: 25 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Цвет | Светло-серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота общая | 50 см |
| Висота боковинок | 25 см |
| Длина | 50 см мм |
| Диаметр | 80 см |
| Конструкция | 4-секційна (сидіння, спинка, 2 бокові елементи) |
| Материал чехла | бавовна 65% / поліестер 35% |
| Мoдель | BGP-80-SZJ |
| Назначение | для підвісного крісла / гойдалки “Лелече гніздо” |
| Ширина | 35 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 944,10 ₴


