Товар з Польщі
-10%

Рибальське крісло WEDKARSKIE-MORO камуфляжне — складне туристичне крісло для риболовлі, кемпінгу, поїздок на природу та відпочинку на дачі.
Переваги:
• підходить для риболовлі, кемпінгу та відпочинку на природі
• матеріал: Oxford 600D + піна EPE + ПВХ + ПУ
• колір: камуфляж
Характеристики:
• Модель: WEDKARSKIE-MORO
• Ширина: 80 см
• Висота: 80 см
• Глибина: 47 см
• Колір: камуфляж
• Матеріал чохла: Oxford 600D + піна EPE + ПВХ + ПУ
• Вага: 1,089 кг
• Матеріал каркаса: залізо + ПП
• Максимальне навантаження: 120 кг
• Вага упаковки: 2,015 кг
• Ширина сидіння: 49 см
• Глибина сидіння: 38 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Вес | 1.089 кг |
| Цвет | Камуфляж |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес упаковки | 2,015 кг |
| Высота | 80 см мм |
| Глубина | 47 см |
| Глубина сиденья | 38 см |
| Максимальная нагрузка | 120 кг кг |
| Матеріал каркаса | залізо + ПП |
| Материал чехла | Oxford 600D + піна EPE + ПВХ + ПУ |
| Мoдель | WEDKARSKIE-MORO |
| Розміри у складеному вигляді | 81 × 13 × 13 см |
| Спинка | 40 × 46 см |
| Ширина | 80 см мм |
| Ширина сиденья | 49 см |
Информация для заказа
- Цена: 540 ₴


