
Мозаїка з декоративного скла 298х298х4,5мм Помаранчева SW-00002365
105 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW-00002365
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Мозаїка з декоративного скла 298х298х4,5мм Помаранчева SW-00002365»

0,01 ₴
Акційна пропозиція🎁
Скляна плитка на клейовій основі
Опис: Скляна мозаїка — це елегантний декоративний матеріал, який відмінно підходить для створення яскравих акцентів в інтер’єрі. Завдяки клейовій основі, мозаїка швидко монтується та ідеально підходить для обробки різноманітних поверхонь, зокрема стін у ванних кімнатах та кухнях.
Розміри: 298х298 мм, товщина – 4,5 мм
Площа покриття: 1 шт — 0,088 м²
Фактура: має візуальний ефект 3D, поверхня глянцева, але деякі моделі мають фрагменти з матовим покриттям. Також, фрагменти деяких моделей мають фацетовані (скошені) краї для кращого світловідбивання.
Вага:600г
Застосування: Скляна мозаїка ідеально підходить для внутрішніх оздоблювальних робіт у приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як ванна кімната, кухня, душові кабіни та інших житлових приміщень. Вона підходить для декорування стін у житлових і комерційних приміщеннях, а також може використовуватися для створення стильних акцентів на меблях, дверях та інших рівних поверхнях.
Шари матеріалу:
Основні переваги скляної мозаїки:
Рекомендації щодо догляду:
Не бажано використовувати щітки та мочалки з абразивними властивостями, миючі засоби з високою концентрацією лугів або кислот, також матеріал погано переносить воду з високим вмістом солі.
Розрахунок потрібної кількості матеріалу:
Примітка: Ми використовуємо зрозумілу комерційну назву «Самоклеюча скляна мозаїка», зручну для покупців (розуміння). У документах під час відвантаження товару може використовуватися інше технічне найменування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wall Sticker |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ширина | 298 мм |
| Довжина | 298 мм |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 600г кг |
| Покривна панеллю площа | 0,088 |
| Розмір | 298*298*4,5 мм |
| Товщина | 4,5 |
- Ціна: 105 ₴








