Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Теплова гармата газова з регулюванням температури 45 кВт Kraft & Dele KD11706»

0,01 ₴
Акційна пропозиція🎁
Газовий обігрівач Kraft&Dele модель KD11706 потужністю 45 кВт на пропан-бутані (LPG). Прилад оснащений вбудованим термостатом із регулюванням температури та цифровим дисплеєм, що дозволяє легко встановити необхідну температуру навколишнього середовища. Обігрівач працює автоматично залежно від встановленої температури.
Обігрівачі польського бренду Kraft&Dele – одні з найкращих пристроїв у своєму ціновому сегменті. Висока ефективність при максимальній економії газу забезпечується спеціально розробленою камерою згоряння.
Прилад широко використовується в будівництві, на складах, у тваринництві, в будинках та котеджах, а також скрізь, де потрібна вентиляція.
Це безпечний та довговічний прилад, простий в експлуатації. Достатньо підключити газовий балон і нагрівач готовий до роботи.

Характеристики:
- Потужність: 45 кВт
- Тиск газу, що подається: 0,7 бар
- Електроживлення: 230 В, 50 Гц
- Макс. витрата газу: 2,18 кг/год
- Продуктивність гарячого повітря: 465 м³/год
- Розміри: 630 x 280 x 350 мм
- Вага: 8,1 кг
При роботі на пропан-бутані прилад робить чисте та тепле повітря. Процес згоряння відбувається у відкритій камері: повітря, що всмоктується вентилятором, нагрівається і потім видувається назовні. Димар не потрібно, достатньо забезпечити приплив повітря для правильного згоряння.

Комплектація:
- Обігрівач 45 кВт LCD KD11706
- Газовий шланг
- Редуктор
- Оригінальна упаковка
- Інструкція польською мовою
- Квитанція чи рахунок-фактура
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Продуктивність | 465 куб.м/год |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Теплова потужність | 45 кВт |
| Тип | Газова |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.1 кг |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 8 030 ₴












