Товар з ПольщіПодарунок
-10%

Компресор повітряний 120 л, двохпоршневий Bass Polska 5745
15 200 ₴
13 680 ₴
- В наявності
- Код: 5745
+380 (66) 543-24-65
Менеджер ДмитроУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 0,01 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Компресор повітряний 120 л, двохпоршневий Bass Polska 5745»

0,01 ₴
Акційна пропозиція🎁
Компресор повітряний 120 л, двохпоршневий Bass Polska 5745
- Повітряний компресор, призначений для авторемонтних майстерень і ремонтних послуг для тривалих робіт, який забезпечується двоциліндровим масляним агрегатом. Потужний повітряний компресор, оснащений подвійним пуском / зупинкою, управлінням компресором і тепловий захист двигуна від перегріву.
- Прозорий манометр з регульованим вихідним тиском, швидкодіючим з'єднувачем на редукторі, може бути встановлений безпосередньо на бак наступною швидкою муфти. Компресор оснащений оглядовим склом рівня масла.
- Рухливість компресора на робочому місці забезпечується суцільними колесами і ручкою.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Основні | |
| Продуктивність | 0.4 куб. м/хв |
| Країна виробник | Польща |
| Об'єм ресивера | 120 л |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Вага | 65 кг |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Виробник | Bass Polska |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 680 ₴





