
Килимок для йоги та фітнесу PowerPlay 4150 TPE Premium Performance Mat Фіолетовий (183x61x0.6 см.)
750 ₴
- В наявності
- Код: PP_4150_Purple
+380 (66) 543-24-65
Менеджер ДмитроУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 900 кг |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Розмір | 183*61*0,6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴




