Товар з Польщі
-10%

Подушка для підвісного крісла “Лелече гніздо” 80 см BGP-80-SZJ світло-сіра
1 049 ₴
944,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGP-80-SZJ
+380 (66) 543-24-65
Менеджер ДмитроУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка для підвісного крісла “Лелече гніздо” 80 см BGP-80-SZJ світло-сіра — м’яка подушка для підвісного крісла, що підходить для облаштування зони відпочинку вдома, на дачі, у саду, на терасі або балконі.
Переваги:
• підходить для підвісного крісла / гойдалки “Лелече гніздо”
• мʼяка конструкція для комфортного відпочинку
• розмір підходить для підвісного крісла відповідного діаметра
• підходить для саду, тераси, балкона або дачі
• матеріал: бавовна 65% / поліестер 35%
• колір: світло-сірий
Характеристики:
• Модель: BGP-80-SZJ
• Діаметр: 80 см
• Довжина: 50 см
• Ширина: 35 см
• Висота (загальна): 50 см
• Колір: світло-сірий
• Матеріал чохла: бавовна 65% / поліестер 35%
• Конструкція: 4-секційна (сидіння, спинка, 2 бокові елементи)
• Призначення: для підвісного крісла / гойдалки “Лелече гніздо”
• Висота боковинок: 25 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Колір | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота загальна | 50 см |
| Висота боковинок | 25 см |
| Довжина: | 50 см мм |
| Діаметр | 80 см |
| Конструкція | 4-секційна (сидіння, спинка, 2 бокові елементи) |
| Матеріал чохла | бавовна 65% / поліестер 35% |
| Мoдель | BGP-80-SZJ |
| Призначення | для підвісного крісла / гойдалки “Лелече гніздо” |
| Ширина | 35 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 944,10 ₴


