Товар з Польщі
-10%

Рибальське крісло WEDKARSKIE-MORO камуфляжне
600 ₴
540 ₴
- Готово до відправки
- Код: WEDKARSKIE-MORO
+380 (66) 543-24-65
Менеджер ДмитроУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рибальське крісло WEDKARSKIE-MORO камуфляжне — складне туристичне крісло для риболовлі, кемпінгу, поїздок на природу та відпочинку на дачі.
Переваги:
• підходить для риболовлі, кемпінгу та відпочинку на природі
• матеріал: Oxford 600D + піна EPE + ПВХ + ПУ
• колір: камуфляж
Характеристики:
• Модель: WEDKARSKIE-MORO
• Ширина: 80 см
• Висота: 80 см
• Глибина: 47 см
• Колір: камуфляж
• Матеріал чохла: Oxford 600D + піна EPE + ПВХ + ПУ
• Вага: 1,089 кг
• Матеріал каркаса: залізо + ПП
• Максимальне навантаження: 120 кг
• Вага упаковки: 2,015 кг
• Ширина сидіння: 49 см
• Глибина сидіння: 38 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 1.089 кг |
| Колір | Камуфляж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 2,015 кг |
| Висота | 80 см мм |
| Глибина | 47 см |
| Глибина сидіння | 38 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг кг |
| Матеріал каркаса | залізо + ПП |
| Матеріал чохла | Oxford 600D + піна EPE + ПВХ + ПУ |
| Мoдель | WEDKARSKIE-MORO |
| Розміри у складеному вигляді | 81 × 13 × 13 см |
| Спинка | 40 × 46 см |
| Ширина | 80 см мм |
| Ширина сидіння | 49 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴


